به گزارش شبکه خبری آموزشی گیاهان دارویی به نقل از خبرگزاری تسنیم، به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین، هادی نیک فطرت اظهار داشت: هشتمین نمایشگاه صنایع دستی نیز همزمان با این دو نمایشگاه در ۲۵ مهرماه جاری به مدت ۶ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی استان قزوین برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: نمایشگاه‌های مذکور در فضایی به مساحت ۳ هزار و ۶۰۰ متر مربع با مشارکت بیش از ۱۰۰ فعال و تولیدکننده در حوزه گل و گیاه، گل‌های زینتی و آپارتمانی، گیاهان دارویی و صنایع دستی برپا می‌شود.

نیک‌فطرت گفت: شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه از استان‌های اصفهان، تهران، البرز، زنجان، همدان، یزد، کرمان، خراسان رضوی و قزوین تولید و محصولات خود را به معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه‌ها را برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان، ارائه توانمندی مشارکت کنندگان و فعالان در امر گل و گیاه و گیاهان دارویی، توانمندی استان‌های شرکت کننده در زمینه صنایع دستی و آشنایی بازدیدکنندگان با فرهنگ آداب و سنن مناطق مختلف کشور و معرفی ظرفیت استان ها در این زمینه جهت برقراری ارتباط مستقیم بین مصرف کننده و تولیدکننده عنوان کرد.

وی عنوان کرد: چهارمین نمایشگاه گل و گیاه، تجهیزات گلخانه ای و باغبانی به همراه نخستین نمایشگاه گیاهان دارویی همزمان با هشتمین نمایشگاه صنایع دستی در قزوین برگزار می‌شود.

نخستین نمایشگاه گیاهان دارویی به همراه چهارمین نمایشگاه گل و گیاه، تجهیزات گلخانه ای و باغبانی و هشتمین نمایشگاه صنایع دستی قزوین از ۲۵ تا ۳۰ مهرماه جاری از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۱:۳۰در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی قزوین به روی علاقه مندان باز خواهد بود.