ویکی کتاب گیاهان داروییشبکه خبری گیاهان دارویی و ترکیبات طبیعی به اطلاع بینندگان محترم می رساند، این شبکه خبری جهت دسترسی آسانتر کاربران به اطلاعات مورد نیاز درباره گیاهان دارویی، اقدام به آماده سازی ویکی کتاب (کتاب ویکی پدیا) گیاهان دارویی برای استفاده کاربران عزیز نموده است.

در این کتاب به شناخت و خواص درمانی بیش از ۱۵۰ گیاه دارویی مهم پرداخته شده است. شما با دانلود این کتاب می توانید منبع بسیار خوبی از گیاهان دارویی و خواص درمانی آنها را در رایانه خود داشته و بدون نیاز به اینترنت همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

 توجه: استفاده شبکه خبری گیاهان دارویی و ترکیبات طبیعی از مطالب مندرج در ویکی پدیا، صرفا به منظور سهولت دسترسی کاربران عزیز به اطلاعات مورد نیاز بوده و الزاما به معنای تأیید کلیه محتوای آن نیست.

ضمنا شایان ذکر است که تهیه این ویکی کتاب توسط شبکه خبری گیاهان دارویی، به معنای تأیید دیدگاههای ویکی پدیا در همه زمینه ها نبوده و هشدار می دهد که بسیاری از مطالب سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در سایت ویکی پدیا در راستای تضعیف ارزشهای اسلام و انقلاب اسلامی بوده و در جهت تقویت صهیونیزم و رژیم غاصب صهیونیستی حرکت می کند که نباید از آن غافل بود.

برای دانلود ویکی کتاب گیاهان دارویی ابتدا می بایست جهار فایل ضمیمه را دانلود کرده و در یک فولدر قرار دهید و سپس فایل شماره یک را Extract کنید تا کلیه فایلها تبدیل به یک فایل PDF شوند.

دانلود فایل شماره ۱

 

دانلود فایل شماره ۲

 

دانلود فایل شماره ۳

 

دانلود فایل شماره ۴

 

 

Please follow and like us:
Pin Share