سفر به کشور فرانسه با هدف آشنایی با صنعت عطر و اسانس

در راستای بهره مند شدن از تجربیات جوامع علمی و پیشتاز در صنعت فرآوری گیاهان معطر ، سفری علمی پژوهشی برای فعالان و متخصصین گیاهان دارویی و معطر کشور به مراکز اسانس و عطر سازی کشور فرانسه برنامه ریزی شده است . بازدید از مراکز مهم صنعت عطر و اسانس فرانسه، بازدید از شهر گرس (پایتخت عطر جهان)، بازدید از موزه های مرتبط با صنعت عطر و اسانس و نیز نشست مشترک با فعالان این بخش در فرانسه از جمله جزئیات سفر فوق الذکر است.
برای حضور در این رویداد، کلیه فعالین اقتصادی و پژوهشگران بخش گیاهان دارویی و معطر ایران، تا بیستم آبان ماه فرصت دارند تا برای حضور در این رویداد ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است، افرادی که تا دهم آبان ثبت نام نمایند شامل تخفیف ثبت نام زودهنگام خواهند شد. ستاد توسعه علوم و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی معاونت علمی، کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار گل محمدی و گیاهان معطر و انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان گلاب و عرقیات از حامیان معنوی این رویداد می باشند.
جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۳۱۵۵۵۷۸۸۰۶ تماس حاصل نموده و یا از صفحه فارسی وب سایت شرکت ارومد (بخش سفر فرانسه) دیدن کنید

https://www.aromede.com/fa.html