به گزارش شبکه خبری آموزشی گیاهان دارویی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: خراسان‌جنوبی در زمینه گیاهان دارویی ظرفیت بسیار خوبی دارد بنابراین احداث کارخانه داروسازی در استان ضروری است.
حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی صبح امروز در دیدار با مسوولان سازمان تأمین اجتماعی خراسان‌جنوبی ضمن تشکر از تبدیل شعبه اقماری تأمین اجتماعی شهرستان درمیان به شعبه اصلی اظهار کرد: سازمان تأمین اجتماعی بیشتر از گذشته منشأ خدمات به مردم استان است و افراد زیر پوشش تأمین اجتماعی از اقشار متوسط و کم درآمد جامعه هستند.
وی با بیان این‌که باید به بازنشستگان تأمین اجتماعی توجه ویژه‌ای شود، گفت: این افراد سال‌ها تلاش کرده‌اند و اکنون به توجه روحی و عاطفی نیاز دارند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که شرکت‌های تأمین اجتماعی باید به بحث اقتصاد، صنعت و کشاورزی استان وارد شوند، افزود: استان خراسان‌جنوبی در زمینه گیاهان دارویی ظرفیت بسیار خوبی دارد بنابراین احداث کارخانه داروسازی در استان ضروری است.
عبادی ادامه داد: احداث کارخانه داروسازی از سیاست‌های تأمین اجتماعی است که امیدواریم تأسیس این کارخانه در استان انجام گیرد.