به گزارش شبکه خبری آموزشی گیاهان دارویی به نقل از ایسنا، «سید‌حسن میرعماد» در دیدار با رییس سازمان بسیج مهندسان استان افزود: اگر بازاریابی و تعاونی‌ها به‌خوبی شکل بگیرند درآمد خوبی حاصل می‌شود، هم‌چنین با ایجاد بازار خوب و کار برروی این موضوع می‌توانیم درآمدزایی مناسبی از این بخش داشته باشیم و در عین حال به توسعه‌ی کشاورزی استان نیز کمک فراوانی می‌شود.

 

وی با بیان این‌که جایگاه منابع طبیعی و محیط زیست در استان جای پیشرفت بسیاری دارد، ادامه داد: در ارتباط با تسهیلات بخش کشاورزی نگرانی‌های فراوانی وجود دارد و باید نظارت کاملی بر این موضوع داشت تا این تسهیلات در جای خود و به درستی مصرف شوند.

 

رییس سازمان بسیج مهندسان استان سمنان گفت: اگر کار کارشناسی به‌درستی انجام شود؛ می‌توان در این بخش‌ها رونق زیادی ایجاد کرد و به سوی پیشرفت و توسعه گام برداشت.

 

به گزارش ایسنا، «مرتضی دهرویه» رییس سازمان بسیج مهندسان استان سمنان گفت: بسیج مهندسان در ابعاد مطالعاتی و اجرایی آمادگی کامل دارد که در زمینه‌ی رشد جایگاه کشاورزی و منابع طبیعی در این استان گام بردارد.

 

وی اظهار کرد: با توجه به پتانسیل‌هایی که در کارگروه‌های مختلف وجود دارد، بسیج مهندسان در ابعاد مطالعاتی و اجرایی آمادگی کامل دارد که در زمینه‌ی توسعه و رشد جایگاه کشاورزی و منابع طبیعی در استان سمنان گام بردارد.

 

رییس سازمان بسیج مهندسان استان سمنان خاطرنشان کرد: نخستین جلسه‌ی شورای اندیشه و هم‏‌فکری بسیج مهندسان استان سمنان با موضوع سیاست‏گذاری و بیان برنامه‏‌های سال ۹۲ به‌زودی برگزار می‌شود.

 

دهرویه یادآور شد: کارگروه کشاورزی سازمان بسیج مهندسان سال پیش فعالیت‌های بسیاری انجام داد و از حیث نظری توفیقات فراوانی حاصل شد.

Please follow and like us:
Pin Share