به گزارش شبکه خبری آموزشی گیاهان دارویی، دبیرخانه جشنواره محصولات آرایشی بهداشتی گیاهی اعلام کرد این جشنواره از تاریخ ۲۵ آذرماه ۱۳۹۴ لغایت ۴ دیماه ۱۳۹۴ به مدت ده روز در محل باغ گیاهشناسی ملی ایران برگزار می شود.

در این جشنواره انواع فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی که در فرمولاسیون آنها از ترکیب‌های طبیعی، عصاره‌ها و اسانس‌های گیاهی استفاده شده قابل عرضه هستند.

بازدید و خرید از این نمایشگاه برای عموم مردم و علاقمندان و متخصصان آزاد می باشد و علاقمندان می توانند به صورت همزمان از جشنواره محصولات آرایشی بهداشتی گیاهی و همچنین باغ زیبای ملی گیاهشناسی ایران دیدن نمایند.

آدرس برگزاری جشنواره کرج، خروجی پیکانشهر، بیست متری دوم سرو آزاد، بلوارو مراتع، موسسه تحقیقات جنگلها و مراتع کشور می باشد.

شرکت های متقاضی می‌توانند به دو صورت در این جشنواره شرکت نمایند.

۱- به عنوان حامیان جشنواره: در این صورت انتخاب محل غرفه با شرکت بوده و همچنین عنوان این شرکت ها در بروشور، پوستر، سایت‌ موسسه، سایت‌های تبلیغاتی و همراه اول معرفی خواهند شد. حداقل مبلغ پرداختی شرکت های حامی ۱۰ میلیون تومان می باشد.

۲- حضور شرکت ها با اجاره غرفه : در این صورت  اجاره غرفه ۹ متری به مبلغ ۲ میلیون تومان، اجاره غرفه۱۲ متری به مبلغ ۳ میلیون تومان و اجاره غرفه ۱۸ متری به مبلغ ۴ میلیون تومان می باشد.

شرکتها و تولیدکنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی گیاهی می توانند در صورت تمایل به شرکت در این جشنواره، حداکثر تا ۱۰ آذرماه ۱۳۹۴،   فرم پیوست را تکمیل نموده و به دبیرخانه ارسال نمایند و جهت عقد قرارداد در موسسه حضور به هم رسانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر،  شماره تلفن ۴۴۷۸۷۲۷۷-۰۲۱ (خانم مهندس عسکری) آماده پاسخگویی به سوالات بازدیدکنندگان و شرکتهای متقاضی حضور در این نمایشگاه می باشد.

دانلود فرم ثبت نام شرکتهای متقاضی اخذ غرفه و حامیان جشنواره

جشنواره آرایشی بهداشتی گیاهی

پوستر اولین جشنواره محصولات آریشی بهداشتی گیاهی